picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

pożyczki 20000 zł na raty przez Internet, polecicie ?

pożyczki 20000 zł na raty przez Internet, polecicie ?

Witam, chciałbym się dowiedzieć, komu udzielane są pożyczki pozabankowe bez zaświadczeń? Jakie dokumenty musimy posiadać, aby starać się o kredyt?

Kruk

Posty: 3

 
Cześć, wydaje mi się, że pożyczki pozabankowe bez zaświadczeń udzielane są każdej osobie, która ukończyła 18 lat. Wszystko również zależy od firmy pożyczkowej.

Motospec

Posty: 7

 
Zazwyczaj kredyt przez internet udzielany jest osobom, które posiadają jakikolwiek dochód. Wystarczy mieć umowę o pracę, emeryturę, rentę lub być zatrudniony na umowie cywilnoprawnej.

Radziu

Posty: 10

 
Kredyt przez internet udzielany jest osobom dorosłym, które ukończyły 18 rok życie. Niektóre firmy pożyczkowe wymagają jednak 21 roku życia. Jest bardzo dużo ofert w internecie, więc na pewno znajdziesz dla siebie odpowiednią pożyczkę.

Kasia

Posty: 2

 
Pożyczki pozabankowe przez Internet udzielane są prawie każdej osobie. Wszystko zależy również od firmy pożyczkowej. Wiem, że istnieją takie, które udzielają pożyczek osobie nawet zadłużonej.

Marioleczka

Posty: 7

 
Wydaje mi się, iż pożyczki 20000 złotych na raty przez Internet mogą wziąć osoby, jakie mają stabilne zatrudnienie. Jednak nie jestem do końca pewny. Jest to niezwykle duża kwota, więc nie wydaje mi się, aby dawali takie pożyczki na dowód osobisty.

Fanatyk

Posty: 2

 
Kredyt poprzez internet najchętniej udzielany jest osobom, jakie mają dochód. Jednak istnieją firmy pożyczkowe, jakie udzielają kredytów nawet osobom ze złą historią kredytową. Wejdź na tą stronę, aby dowiedzieć się wiecej informacji http://pozyczamybezzaswiadczen.pl.

mJaUrVcEin

Posty: 5

 
Pożyczki pozabankowe poprzez Internet udzielane są osobom pełnoletnim. Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny zamiar. Nie musisz się nikomu tłumaczyć, na co konieczna Ci jest gotówka.

Klarka

Posty: 16

 
Cześć, wydaje mi się, że pożyczki pozabankowe bez zaświadczeń udzielane są każdej osobie, jaka ukończyła 18 lat. Wszystko również zależy od firmy pożyczkowej.

fertuś45

Posty: 8

 
Pożyczki pozabankowe przez Internet udzielane są osobom pełnoletnim. Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel. Nie musisz się nikomu tłumaczyć, na co potrzebna Ci jest gotówka.

Fanatyk

Posty: 12