picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

pizza bydgoszcz, szukam!

pizza bydgoszcz, szukam!

Dzień dobry. Szukam jakiegoś fajnego klimatycznego miejsca, gdzie można zjeść dobrą pizzę w Bydgoszczy. Czekam na waszą pomoc.

dziubbek56

Posty: 3

 
Pizzę zawsze zamawiam tutaj http://www.piratto.pl. Świetny lokal w Bydgoszczy, do którego też warto wstąpić. W tych wnętrzach czuję się jak podczas rejsu ;) Sprawdźcie sami, bo naprawdę warto. Polecam również ze względu na bardzo szybki dowóz.

BenK000

Posty: 25

 
Najlepsza pizza? Na pewno z mięsem. Ostatnio jadłem z boczkiem. Rzeczywiście ciekawe zestawienie z warzywami. W Bydgoszczy jest kilka fajnych knajpek, do jakich chodzę, gdy mam już domowych obiadów. Natomiast o pizzerii, która jest czynna najdłużej nic nie wiem :D

benia

Posty: 6

 
Jak dla mnie, to koniecznie musi być jakaś profesjonalna pizzeria. Nie chodzę byle gdzie :) Normalnie nie mam okazji i czasu na łażenie po lokalach, lecz jak już coś, to na pewno do znanych i porządnych miejsc. Przeważnie zamawiam pizzę do domu. Mam swoje zaufany lokal w Bydgoszczy.

wolnośććć

Posty: 18

 
Czekam w takim układzie na przepis, a dopóki nie dostanę, nie będę szlochać, że od czasu do czasu zjem sobie pizzę. Jak już tu jestem, to spytam o pizzerię w Bydgoszczy, którą polecacie, bo robią tam smaczne pizze.

mikuser

Posty: 17

 
Jak dla mnie, to koniecznie musi być jakaś profesjonalna pizzeria. Nie chodzę byle gdzie :) Zwykle nie mam okazji i czasu na łażenie po lokalach, ale jak już coś, to na pewno do znanych i dobrych miejsc. Najczęściej zamawiam pizzę do domu. Mam swoje zaufany lokal w Bydgoszczy.

matek562

Posty: 9

 
Pizza ma mnóstwo kalorii, zatem nie pozwalam sobie na takie objadanie zbyt częstokroć. Nie ukrywam, iż jednakże w Bydgoszczy mam swoją ulubioną pizzerię, do której chodzę, gdy znajomi już niezwykle naciskają :D A wy jak sobie radzicie, gdy macie ochotę na coś tuczącego, niemniej jednak waga wam nie pozwala? Łamiecie się, czy jesteście twardzielami?

Yuri20

Posty: 13

 
Potrzebuję znaleźć jakiś dobry lokal, gdzie serwują pizzę. Czy w Bydgoszczy znajdzie się jakaś pizzeria, gdzie można zamówić kilka stolików? W mniejszych pizzeriach to podobno nie zgadzają się na taką rezerwację.

TomekK

Posty: 7