picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

my cafe prezenty, proszę o pomoc

my cafe prezenty, proszę o pomoc

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, jaka wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie niesłychanie się na tym znam.

Malinka Moja

Posty: 1

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę sprawdzić czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy mnóstwo. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już wiecej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

TomekK

Posty: 15

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, albowiem gram rzadko. To, co mam mi wystarcza zarówno trzeba byłoby zbadać wszystko na stronie internetowej, jaka grę niesłychanie dokładnie opisuje. Wiem, że można tam odszukać dużo poradników i trików, zatem każdy coś dla siebie znajdzie.

ZaNK3R

Posty: 3

 
Ta gra ma własne wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić wiele czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

POGROMCA_KELT

Posty: 20

 
Jeżeli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko odnaleźć. Nie korzystałem z niej jeszcze, lecz widziałem, że tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

mirekp2005

Posty: 3

 
O tym jak zdobywać w my cafe prezenty znajdziecie informacje na stronie internetowej https://my-cafe.pl. tam są wszystkie poradniki, triki i inne ciekawe rozwiązania do gry.

Zlomex

Posty: 26

 
Gier jest bardzo dużo, ale akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to wiele przyjemności, dlatego chętnie polecam ją innym. Trzeba się oczywiście skupić, trzeba korzystać z poradników, ale z biegiem czasu takie granie jest o wiele łatwiejsze. Można uzyskiwać o wiele lepsze efekty swojej pracy.

labuh

Posty: 5

 
Gier jest niezmiernie dużo, ale akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to wiele przyjemności, dlatego chętnie polecam ją innym. Trzeba się nie ulega wątpliwości skupić, trzeba korzystać z poradników, ale z biegiem czasu takie granie jest o wiele łatwiejsze. Można uzyskiwać o wiele doskonalsze efekty własnej pracy.

Kowalski

Posty: 5