picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Peptydy

Peptydy

Czy jesteście zadowoleni z efektów stosowania peptydów i co możecie podpowiedzieć początkującemu w temacie?

Dzidzia

Posty: 1

 
Też zrezygnowałem z suplementacji na rzecz peptydów i jestem bardzo zadowolony z takiej decyzji. Sylwetka mi podziękowała :)

labuh

Posty: 6

 
Zmieniłem zwykłą suplementację na peptydy i to był strzał w dziesiątkę, bo się poprawiła relacja masy mięśniowej do tkanki tłuszczowej :) Sporo sprawdzonych preparatów masz na https://peptydy.net.pl/, razem z rankingiem, a do całej bazy wiedzy bezpłatny dostęp. Korzystaj, bo lepszej metody pół-profesjonalnej nie znajdziesz po prostu.

kikiriki2k

Posty: 17

 
Mam zły metabolizm i peptydy mnie naprawiły praktycznie w całości, więc jak masz coś z wagą cały czas nie halo to polecam zobaczyć.

Klaudi

Posty: 4

 
Peptydy to na pewno nie doping, bo to coś pochodnego do suplementacji dietetycznej, zerowe skutki uboczne, jeżeli prawidłowo stosujesz. Peptydy organizm uważa za coś naturalnego.

SABUR

Posty: 5

 
To akurat prawda, że ten sklep wygrywa nawet z zagraniczną konkurencją. Informują klienta właściwie o wszystkich rzeczach związanych z aplikacją, ciągle jakieś nowości dochodzą. Peptydy wydajne i oryginalne, żadnego ryzyka z pomyłką przy dawkowaniu. Zawsze możesz się odwołać do bezpłatnej wiedzy.

Alexiii

Posty: 4

 
Też mam z tym sklepem dobre doświadczenia i informują klienta/pacjenta o wszystkich rzeczach związanych ze stosowaniem peptydów. Dziwne, że nie można peptydów dostać normalnie, gdzieś stacjonarnie. Właśnie trochę mnie to zastanawia.

Laleczka

Posty: 11