picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Spływy Tanew, znacie kogoś ?

Spływy Tanew, znacie kogoś ?

Zamierzam zabrać swoją rodzinę na spływ kajakowy po Roztoczu i mam pytanie czy dla osób bez doświadczenia jest to dobre miejsce?

Wariat

Posty: 10

 
Wybór miejsca do spływu kajakowego jest oczywiście bardzo ważny. Zwłaszcza jeżeli to Twój pierwszy raz. W takiej sytuacji polecam Ci wybrać rzekę, która jest stosunkowo spokojna ponieważ dzięki temu bez żadnego problemu poznasz wszystkie podstawowe techniki pływania. Następnie stopniowo będziesz mógł przenosić się na trudniejsze spływy.

Alaneq

Posty: 12

 
Jeżeli urlop zamierzasz spędzić w domu to jest to moim zdaniem najgorsze wyjście. Tani i dostarczający mnóstwa radości jest ponieważ spływ kajakowy na Tanwie.

Fiflek

Posty: 15

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach ponieważ spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest naprawdę bardzo niewielkie.

MałeM34

Posty: 15

 
Warto posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego ale nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz oczywiście kamizelkę dzięki której nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

messio66

Posty: 15

 
Spływy na Roztoczu organizowane są pomiędzy innymi przez firmę: http://www.splywytanew.pl. Posiada ona sporo kajaków do wypożyczenia a dodatkowo atmosfera na spływach jest niezwykle przyjemna i właśnie tę firmę Ci polecam.

dermert

Posty: 12

 
Informacja o konieczności posiadania sporej siły aby poradzić sobie na spływie jest kompletną brednią. Tak naprawdę w ogóle nie potrzebujesz siły do tego aby dać sobie radę podczas spływu.

Babeczka

Posty: 23