picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

fotografia weselna Zielona Góra, oferta

fotografia weselna Zielona Góra, oferta

Chcę zlecić fotografię weselną w Zielonej Górze komuś, kto się na tym zna i wie jak takie fotografie wykonywać. Cena nie gra roli.

wieszdo87

Posty: 1

 
Jeżeli szukacie fotografa z Zielonej Góry, który bardzo dobrze zna się na zdjęciach to jego ofertę odnajdziecie tutaj http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/slub. Wykonuje różne zdjęcia włącznie ze ślubami i weselami.

Sebo

Posty: 17

 
Nie za dobrze na zdjęciach wychodzę, ale akurat ślubne trzeba było zrobić. Musi być przecież jakaś pamiątka, dlatego trzeba zadbać o to, aby była naprawdę bardzo wartościowa, a wtedy będziemy jeszcze bardziej zadowoleni. Fotografa bez problemów się znajdzie.

Ania

Posty: 7

 
Każdy ma inne wymagania. Znajomy woleli wydać mało, ale i efektów też się super nie spodziewali. Inni wydali tysiące złotych i mają teraz śliczne zdjęcia ze wesela i wesela.

englandrm

Posty: 3

 
Zdjęć nie za bardzo lubię. Z własnego doświadczenia wiem, że aby zrobić dobre zdjęcia na ślubie i weselu to konieczne jest doświadczenie. Nowoczesny sprzęt też jest ważny, ale to nie wszystko, dlatego warto wszystko sprawdzać.

Lupusx

Posty: 8

 
Im więcej jest zdjęć tym lepiej. Nigdy wszystkie nie będą super. Jeśli zamówi się sto czy dwieście zdjęć to fotograf nie byłby w stanie wszystkich zrobić super. Ile by mu to miało zająć czasu? Goście na weselu zamiast się bawić to by się musieli ustawiać do zdjęć. Tutaj idzie się na żywioł i z tych setek zdjęć zawsze się coś wybierze.

Lupusx

Posty: 10

 
Robienie takich zdjęć nie jest łatwe. Sporo z nich nie wygląda najlepiej. Mało tego rodzina szczególnie na początku ślubu nie za niezmiernie chce zdjęć. Dopiero jak pojawia się alkohol to sytuacja się zmienia. Fotograf powinien być mało widoczny dla wszystkich gości.

humer56

Posty: 13

 
U nas był fotograf weselny w Gorzowie Wielkopolskim i było super. Człowiek niezmiernie dobrze przygotowany. Zna się na zdjęciach, niemniej jednak wie również jak ustawić młodych, aby ich zdjęcia były jeszcze ładniejsze. Polecam kogoś takiego, bo przecież nam zależy na tym abyśmy wyglądali super na swoich zdjęciach ślubnych i weselnych.

Marko

Posty: 2

 
Każdy ma inne wymagania. Znajomy woleli wydać mało, ale i efektów też się super nie spodziewali. Inni wydali tysiące złotych i mają teraz przepiękne zdjęcia ze ślubu i wesela.

yarpen2

Posty: 18