picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wycinka drzew Łódź, szukam !

wycinka drzew Łódź, szukam !

Dzień dobry. Może znacie Państwo kogoś skutecznego od wycinki drzew w Łodzi? Pilna sprawa! Z góry dziękuję za pomoc..

Radosny

Posty: 3

 
Pielęgnacja drzew przy pomocy technik linowych – jeśli potrzebna jest naprawdę profesjonalna usługa, to polecam tylko tę usługę, nic innego. Jest kilka dobrych firm w Łodzi. Pozdrawiam.

warter88

Posty: 10

 
Mam dylemat, czy będę mógł sobie pozwolić na wycinkę drzew. Nabyłem działkę pod budowę. Podobno ciężko o coś takiego w Łodzi. Napiszcie, jak sprawa wyglądała u was. Od czego zacząć, jeżeli zaczną się kłopoty z decyzją. Sprawa pilna, piszcie. Z góry niezwykle dziękuję.

BrumBrum2

Posty: 6

 
Mam dylemat, czy będę mógł sobie pozwolić na wycinkę drzew. Kupiłem działkę pod budowę. Podobno ciężko o coś takiego w Łodzi. Napiszcie, jak sprawa wyglądała u was. Od czego zacząć, jeśli zaczną się problemy z decyzją. Sprawa pilna, piszcie. Z góry bardzo dziękuję.

demonn

Posty: 7

 
Dobrze, że piszesz, tylko szkoda, że nie polecisz konkretnej firmy. W tym roku będziemy musieli sięgnąć z pomocy, bowiem cięcia są wręcz konieczne. A ile się płaci za takie prace na wysokościach w Łodzi?

Joe

Posty: 7

 
Czekam. Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj choć kilka osób, które podzielą się opiniami na temat prac ogrodniczych, jakie oferują firmy w Łodzi. Nie mam dobrego doświadczenia z ostatnim z usługodawców. Poszukują naprawdę rzetelnej firmy.

humer56

Posty: 13

 
Właśnie przeglądam usługi i wychodzi na to, że macie rację. Jeśli chodzi o pielęgnację drzew, to arborystyka albo nic :D Mam nadzieję, że znajdę kogoś od takich usług w Łodzi.

pawel253

Posty: 10

 
Znakomita firma – https://arbos.org.pl. Polecam ze względu na jakość prac ogrodniczych, które zapewniają. Są doświadczeni, dokładni i fachowi. Działają w Łodzi i w okolicach.

@marcelko

Posty: 15

 
Jeżeli dobrze rozumiem, to prace na wysokościach związane z ogrodnictwem można wykonywać, mając specjalne uprawnienia? Tak? Kiepsko trafiliśmy, bowiem zaufaliśmy chyba pseudo fachowcom. Drzewa zostały źle przycięte, a co do prac przy terenach zielonych, to już rzeczywiście szkoda mówić. Liczę na pomoc z waszej strony. Może znajdzie się jakaś dobra firma z Łodzi?

pawel253 

Posty: 7

 
Myślę, że najlepiej to zadzwonić w kilka miejsc i dopytać. Na stronach firm, które oferują prace wysokościowe w Łodzi, raczej trudno znaleźć cennik. Koszt zależy od projektu i na pewno spędzonego czasu na wykonaniu usługi. Na pewno nie są to wygórowane ceny :)

TomekK

Posty: 5