picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

blaszany garaż Węgry, która firma ?

blaszany garaż Węgry, która firma ?

Mam spory problem z blaszanym garażem, bowiem mieszkam obecnie blisko Budapesztu i na nieszczęście nie mam gdzie znaleźć takie oferty. Pomożecie?

Gruby_56

Posty: 1

 
Firma oferująca na sprzedaż przenośne garaże jest tutaj https://awak-mobilgarazs.hu. Obsługują rynek węgierski od bardzo dawna i mają same bardzo pozytywne opinie.

Rafałek34

Posty: 2

 
Zamówiłem blaszany garaż w Polsce. Firma przyjechała i mi w niecałą godzinę wszystko zamontowali. Byłem w szoku, że można w tak bardzo krótkim czasie postawić garaż. Sam był go stawiał dwa dni i pewnie jeszcze bym coś źle zrobił. Usługa była dodatkowo płatna, ale naprawdę warto było te pieniądze wydać.

France23

Posty: 6

 
Zamawiałem kojce w Polsce i firma wszystko mi dostarczała. Cena jest o sporo niższa od tych, jakie odszukałem na Węgrzech. Nawet, jeżeli dolicza się transport to i tak wszystko jest korzystne. Dużo moich sąsiadów Węgrów z polskich ofert korzysta i jeszcze nie słyszałem żeby na cokolwiek narzekali. Widać, że im się to opłaca.

Acclaim

Posty: 18

 
Przeglądałem takie oferty i porównywałem je z tymi, które mamy na Węgrzech. Te polskie są zdecydowanie bardziej korzystne. Materiały garaży są o wiele lepsze.

Sikast

Posty: 2

 
Trzeba przejrzeć różne opcje. Znajomy, który mieszka na Węgrzech bez problemów znalazł kogoś, kto dostarczył mu garaż. Mnie się wydawało, że to nie jest możliwe. Przecież koszty są wysokie za sam transport. Okazuje się, że dalej to jest z południa nad morze niż na Węgry. Wiele osób prywatnych i firm zamawia garaże w Polsce.

rz3zn!k

Posty: 2

 
Zawsze można odnaleźć jakąś ciekawą ofertę dla siebie. Akurat w tym wypadku odległość nie ma żadnego znaczenia. Polska firma produkuje garaże i chętnie je zawiezie dokładnie tam gdzie tego chcemy. Węgry to ich ulubiony rynek i można ich tam spotkać.

alibali

Posty: 7

 
Zawsze można znaleźć jakąś ciekawą ofertę dla siebie. Akurat w tym przypadku odległość nie ma żadnego znaczenia. Polska firma produkuje garaże i chętnie je zawiezie dokładnie tam gdzie tego chcemy. Węgry to ich ulubiony rynek i można ich tam spotkać.

mniszko

Posty: 7

 
Zamówiłem blaszany garaż w Polsce. Firma przyjechała i mi w niecałą godzinę wszystko zamontowali. Byłem w szoku, iż można w tak niezmiernie krótkim okresie postawić garaż. Sam był go stawiał dwa dni i pewnie jeszcze bym coś źle zrobił. Usługa była dodatkowo płatna, ale rzeczywiście pożądane byłoby było te pieniądze wydać.

Klarka45

Posty: 2