picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Szablony malarskie - dobry sklep ??

Szablony malarskie - dobry sklep ??

Witam.

Zainteresowały mnie niedawno naklejki ścienne. Kupował je ktoś z Was?

Faktycznie pożądane byłoby?

bobusek

Posty: 9

 
Cenię możliwości, jakie oferują mi szablony malarskie. Bardzo dużym ich plusem jest fakt, że są wielokrotnego użytku. Niedawno zastosowałem szablon w domu.

Andzia

Posty: 12

 
Stworzenie efektownej kompozycji z pomocą naklejek ściennych to dla mnie bułka z masłem. Robiłem to już trzykrotnie. To nic skomplikowanego, a ile satysfakcji :)

89ostry89

Posty: 18

 
Byłem zaskoczony, gdy żona przyniosła do domu naklejki ścienne. Wykorzystaliśmy je i prezentują się naprawdę nieźle.

kwiat_r151

Posty: 22

 
Szablony malarskie szczególnie docenia mój mąż. Twierdzi on, że są znakomite, ponieważ można je wykorzystać nieograniczoną ilość razy. Ponadto uważa, że kolorowe wzory są zdecydowanie bardziej efektowne od tych, które stworzone zostały w jednym kolorze.

Elumino56

Posty: 13

 
Kilkukrotnie kupowałem już naklejki na ścianę i praktycznie nigdy się na nich nie zawiodłem. Przyznam, że trzeba nabrać trochę wprawy przy ich naklejaniu, bo inaczej może wyjść krzywo :)

Dzidzia

Posty: 11

 
Wśród asortymentu tj. szablony malarskie równych nie ma sobie sklep http://www.naklejkolandia.pl/k59,szablony-malarskie-z-tworzywa-wielorazowe.html. Mogę rekomendować zakupy u nich przede wszystkim za błyskawiczną wysyłkę i dobrą obsługę.

Yuri20

Posty: 13

 
Wcześniej nawet nie wiedziałem, że istnieje coś takiego jak szablony malarskie ze znakomitymi wzorami. Zdecydowałem się na zakup naprawdę dużych rozmiarów szablonu, który po wykorzystaniu zdobi teraz mój salon. Jestem dumny, że udało mi się go przenieść na ścianę samodzielnie.

Krzyhmoin

Posty: 16

 
Za nasze naklejki na ścianę płaciliśmy zaledwie 35 pln od sztuki. Ukierunkowaliśmy się na gwiazdy światowego kina, jakie teraz dekorują nasz salon. Są wyśmienite!

file444

Posty: 19

 
Moje oczekiwania względem tego, co zaoferują mi naklejki ścienne nie były wygórowane, lecz sam produkt sprostał moim oczekiwaniom. Duży plus za to, że można wybierać dogodny rozmiar wzoru.

drumer

Posty: 5