picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Tłumacz języka rumuńskiego, polecicie kogoś?

Tłumacz języka rumuńskiego, polecicie kogoś?

Cześć. Planuje sprowadzić samochód ze Wschodu. Sprzedający powiedział, że papiery są w języku rumuńskim. Poradzi sobie z tym tłumacz przysięgły rumuńskiego?

Różyczka

Posty: 7

 
Osobiście nie uważam, że tłumacz rumuński to tylko i wyłącznie absolwent filologii rumuńskiej. Ja raczej stawiam na ludzi, którzy posiadają duże doświadczenie i choć kilka razy gościli w kraju, gdzie ludzie w tym języku porozumiewają się każdego dnia.

Mamcia45

Posty: 16

 
Pracę tłumaczom języka rumuńskiego w pewnym sensie odbierają darmowe translatory dostępne w Internecie. Tylko jakość tych tłumaczeń nie jest najwyższa.

Krausek34

Posty: 19

 
To jasne, że tłumacz rumuński z warszawy będzie miał większe szanse na wybicie się i zdobywanie coraz to ciekawszych zleceń, bo to większy rynek.

bodeksus

Posty: 22

 
Pracowanie jako tłumacz rumuński w warszawie to bardzo opłacalna profesja. Albowiem większość translatorów w stolicy pracuje na etatach w administracji rządowej.

Szaju

Posty: 21

 
Poszukującym zaufanego tłumacza języka rumuńskiego polecam http://www.tlumaczeniarumunski.pl jestem stały klientem, z usług tłumaczenia korzystam już systematycznie.

robbin1

Posty: 30

 
Największe zainteresowanie tłumaczeniami rumuńsko-polskimi było widoczne zaraz po wejściu Rumunii do Unii Europejskiej. Teraz emocje trochę opadły, ale każdy pracujący w Polsce tłumacz języka rumuńskiego nie może narzekać na brak zleceń. Rumuński to przecież wciąż bardzo popularny język wśród Polaków.

shelby

Posty: 27

 
W moim wyobrażeniu dobry tłumacz rumuński winien mieć właściwy podejście do swoich klientów. Takie osoby muszą znać rewelacyjnie także swój ojczysty język. W innym razie tłumaczenie będzie kiepskie.

Klasowe34

Posty: 33

 
To oczywiste, iż tłumaczem przysięgłym rumuńskiego nie może zostać przypadkowa osoba. To zawód zaufania społecznego. Aby zostać przysięgłym translatorem, trzeba zdać egzamin państwowy, który potwierdzi to, iż nasza znajomość języka obcego jest aktualnie na właściwym i co więcej, wymaganym poziomie.

Zlomex

Posty: 11

 
Rumuński nie jest wbrew pozorom trudnym językiem do nauki. Mówił mi o tym kiedyś mój tłumacz rumuński, który po pięcioletnich studiach filologicznych rozpoczął prowadzić prywatną działalność translatorską.

yetisize

Posty: 21