picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

pranie dywanów Człuchów, sprawdzona firma?

pranie dywanów Człuchów, sprawdzona firma?

Witam serdecznie. Piszę z pytaniem o jakieś skuteczne pranie dywanów w Świeciu. Znacie, korzystaliście? Dajcie znać. Dziękuję.

Jimer66

Posty: 4

 
Nigdy nie prałam dywanów tak profesjonalnie. Nie oddawałam do pralni, natomiast żeby pozbyć się sierści, to chyba będę musiała skorzystać z jakiegoś sprawdzonego czyszczenia dywanów w Świeciu. Może polecacie jakąś pralnię.

humer56

Posty: 13

 
Pewnie w końcu i ja będę musiała skorzystać z czyszczenia dywanów. Szukałam w Tucholi dobrych pralni, ale jak coś, zawsze możecie polecić jeszcze jakąś sprawdzoną firmę. Czekam i pozdrawiam.

TomekK

Posty: 5

 
Tak myślałam i nie myliłam się. Dobrze, że skorzystałam z prania dywanów w Świeciu, bo teraz widzę różnicę. Mąż zawiózł do pralni dywan, który już od dawna wymagał konkretnego prania. Teraz pachnie, nie ma plam, a przede wszystkim tych groźnych roztoczy.

alklu7

Posty: 6

 
A później rozwijają się alergie. Skąd ja to znam. Mąż wozi dywany do pralni dwa razy do roku, ale można też częściej. Nie wiem, jak wy, ale ja zawsze po takim czyszczeniu dywanów lepiej się czuję. Jest inne powietrze w domu. Nic się nie unosi. Korzystamy z pralni w Człuchowie i nie narzekamy na ceny, a jest skutecznie.

hihihot

Posty: 18

 
Zapoznaj się z tymi usługami czyszczenia dywanów w Człuchowie http://www.pralniadywanow.eu. Są mega skuteczną pralnią, a w dodatku niedrogą. Na każde święta oddajemy wykładziny i dywany i zawsze jesteśmy zadowoleni z efektu.

de99ial

Posty: 27

 
Nie mam zupełnie doświadczenia, jeśli chodzi o usługi prania dywanów. Nigdy nie oddawałam dywanów do pralni, niemniej jednak nas też czeka konkretne, gruntowne czyszczenie. Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca w Chojnicach.

Dresiq

Posty: 26

 
U nas dywany są zawsze czyste i faktycznie bez porównania z tymi, które ma moja siostra :) Już niejednokrotnie jej mówiłam, iż to niezdrowe dla dzieci, żeby nie korzystać z fachowego czyszczenia dywanów. Jest dużo tanich pralni w Grudziądzu.

Jacek1812

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o pranie dywanów w Świeciu, to korzystałam z pralni, która naprawdę jest efektywna. Zabezpieczyli potem dywan specjalną warstwą i teraz nie chłonie tak bardzo zanieczyszczeń.

borek149

Posty: 10

 
No bez porównania. W domu nie da się tak wyprać dywanu, bo nawet jak to jest jakaś fachowa usługa, to bez tak profesjonalnych metod jak w pralni. Od dawna korzystam z prania dywanów w Świeciu, wożąc dywan do pralni, bo tam używają zupełnie innych środków. Polecam.

crisdean

Posty: 23