picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

konsultant ślubny, gdzie ?

konsultant ślubny, gdzie ?

Dzień dobry. Którego wynagrodzenia może oczekiwać solidny DJ na wesele, który będzie w stanie sprostać moim oczekiwaniom? Z góry niezwykle dziękuję za pomoc.

alus

Posty: 7

 
W naszym wypadku zespół na wesele kosztował 3500 złotych. Mam świadomość, że są zarówno tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Wiele zależy od ich renomy.

Hamacz23

Posty: 16

 
Mam wrażenie, że najlepszym rozwiązaniem jest DJ na wesele. Zauważcie, że będzie w stanie przygotować on niezmiernie zróżnicowany repertuar, który może być dopasowany do potrzeb absolutnie wszystkich gości weselnych.

irek157

Posty: 22

 
Coraz większym uznaniem przyszłej Pary Młodej radują się usługi, które jest w stanie zaproponować konsultant weselny. Dzięki niemu na głowie przyszłych Nowożeńców odnajduje się wiele mniej kłopotów :-)

muzyczny55

Posty: 15

 
Moim zdaniem powinniście zainteresować się tą stroną: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, jeśli interesuje Was solidny zespół na wesele. Nie powinniście być zawiedzeni :)

wrrraak22

Posty: 9

 
Za wynajem auta do wesela zapłaciłem 1500 pln. Cena jest dość wysoka przede wszystkim ze względu na fakt, iż zdecydowaliśmy się na nieco niezwyklej ekskluzywny model auta, o jakim marzyliśmy od dłuższego czasu. Zdecydowanie było warto :)))

Kruk

Posty: 9

 
Od kilkuset do kilku tysięcy złotych ma szansę kosztować wynajem auta do ślubu. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie. Koszt zależy m.in. od auta.

basieńka

Posty: 15

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset pln, jeżeli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do wesela. Wiadomo, iż ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu pojazdu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

bartek33

Posty: 14